Fitness
Dětské aktivity

Shop, cykloservis

deepWORKTM

Cvičení deepWork, vyvinuté Švýcarem Robertem Steinbacherem, je novým trendem v cvičení, který rychle získává oblibu po celém světě. Je totiž pestré, zábavné, energické, vhodné i pro úplné začátečníky, nenáročné na čas a hlavně naprosto jedinečné – kromě fitness v sobě kombinuje i duchovno. Je totiž založeno na dosažení rovnováhy Jin a Jang a na elementech země, dřeva, ohně, kovu a vody, které podle starodávného čínského učení představují dynamické kvality všeho dění v přírodě a pět základních pohybů.

Pokud to shrneme, můžete se těšit jak na meditaci, jógu a dechová cvičení, což jsou všechno techniky v dnešní náročné a stresující době velmi vyhledávané, tak i na intervalový trénink. Střídání uvolňování a napětí pomáhá proti negativním pocitům a podporuje proudění energie. Kardio trénink posiluje srdce a zlepšuje krevní oběh, jógu představuje střídání určitých pozic a setrvávání v nich.
Lekce jsou doprovázeny hudbou, dalším velmi důležitým prvkem. Stejně jako cvičení je zpočátku pomalá, později se zrychluje a na konci opět zklidní.